HORSKA CHATA – Nestačil Som Povedat’

Horska chata – Nestačil som povedať

Kapela Horská Chata robila v roku 2012 spoločnosť legendárnemu Team-u na celom jeho česko-slovenskom turné. Zážitky z tejto šnúry ukazuje fanúšikom vo videoklipe.

Slovenská kapela Horská Chata, ktorá má na svojom konte ocenenie Objav roka z odovzdávania cien Slávik 2009 a tiež In Fashion z Musiq 1 Awards 2010, sa predstavila ako jediná predkapela na celom turné kapely Team. Štvorica s hudobnou legendou obišla Slovensko a Čechy a aktuálne si na to spomína v novom videoklipe ku skladbe Nestačil som povedať.

„Pre nás bola možnosť hrať tie koncerty niečo ako ocitnúť sa v muzikantskom nebi. Samozrejme, všetky skvelé okamihy sa do klipu nezmestili, ale videoprodukcia sa snažila vybrať to najlepšie,“ hovorí na margo nového klipu svorne kapela.

O najnovší prírastok do klipovej rodiny sa postaralo štúdio vyrobilo.sk, ktoré bolo od začiatku pri zrode nového videoklipu, zúčastnilo sa nášho koncertného turné, po návrate nastalo veľké triedenie materiálu a postprodukcia klipu. „Sú to veľmi šikovní chalani. Boli s nami asi všade, veľmi krásne im za to ďakujeme,“ nechali sa počuť členovia kapely Horská Chata, ktorá oslávila 10 rokov fungovania a pri tejto príležitosti vydala výberovú dosku. „Nachádzajú sa na nej naše najlepšie pesničky. A to nie podľa nás, ale podľa fanúšikov, ktorí výber urobili. My sme pridali dve novinky a jednou je práve skladba Nestačil som povedať,“ vysvetlili hudobníci.